Ta strona jest nieaktualna, została zastąpiona przez Carefull.app

O nas

Dlaczego powstała
aplikacja Carefull

Lubimy pomagać

Chcemy pokazać, że pomaganie w różnych, codziennych czynnościach w życiu jest na wyciągnięcie ręki i kilka kliknięć. Sięgaj po pomoc dla swoich bliskich. Bądź pomocny i zarabiaj. Carefull.App to świat wymiany potrzeb, rozwiązanie na zabieganie i pośpiech, lifehack, personalny pomocnik i zaufany opiekun.

Czym będzie dla Ciebie?

Dziadkowie patrzą na telefon i się uśmiechająKobieta siedząca z psem na łóżku Radosny mężczyzna w garniturze z telefonem w rękuWesołe małżeństwo patrzące w telefon Lekarz przygotowujący pacjenta do pobrania krwi

Rodzina i bliscy, zdrowie, bezpieczeństwo, wolny czas – troska o te wartości to nasz priorytet.

Od prostej idei

Carefull.App zrodziła się w nas jako idea oferowania pomocy najbliższym. Nie zawsze możemy być przy tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. Mieszkamy za daleko od nich lub nie możemy im pomóc w danym czasie. Szukaliśmy rozwiązania, które w prosty sposób da wsparcie, wykona niezbędne czynności dla naszych bliskich, nam samym zapewniając spokój i radość z tego, że mogliśmy pomóc.

Do aplikacji

Dbanie o innych, delegowanie zadań, niesienie pomocy nie tylko w obrębie rodziny, a całych społeczności lokalnych, stało się możliwe dzięki aplikacji. To już nie tylko pomaganie rodzinie na odległość, ale również ułatwianie organizacji codziennych, nawet drobnych, ale dla nas ważnych spraw, które w dowolnym czasie można zlecić.

Pomocna wymiana

Aplikacja rozwija się, skupiając w jednym miejscu nieskończoność usług, a zarazem społeczność, która w bezpieczny i prosty sposób korzysta na ich wymianie. Ci, którzy dysponują wolnym czasem i dobrze się na czymś znają, pomagają tym, którzy w danej chwili potrzebują konkretnej usługi, asysty, opieki. Carefull.App daje wolność i szczęście jednym i drugim. Korzystają wzajemnie i dzięki aplikacji każdy otrzymuje to, na czym mu najbardziej zależy.

Nasza misja

Dostęp do świata usług jeszcze nigdy nie był tak prosty. Naszą misją jest sprawienie, by sięganie po pomoc i niesienie jej odbywało się z przyjemnością. Carefull.App tworzymy dla tych, którzy lubią pomagać.